Architektura · Interiér · Zahrada

Sníte o novém rodinném domu, chtěli byste rekonstruovat byt nebo vylepšit zahradu a nevíte si rady? Ráda vám pomůžu, aby se váš sen stal skutečností.

Ing. Katharina Procházková

Narodila jsem se v roce 1983 v Praze. Už od studia na gymnáziu jsem snila o tom, že jednou budu pracovat jako projektant ve velké stavební firmě. Proto rozhodnutí jít na stavební fakultu bylo jednoznačné. Při studiu jsem si založila živnost na projekční a grafické práce a začala pracovat jako externí zaměstnanec pro projekční kanceláře v Brně. Po studiu jsem odešla do Německa, kde jsem získala cenné zkušenosti v různých stavebních firmách. V roce 2018 jsem v Německu získala autorizaci, založila živnost a začala spolupracovat s architektonickými kancelářemi a developerskými firmami, se kterými spolupracuji dodnes.

V současné době žiji v České republice, kde se mi na začátku roku 2021 narodila dcera Nathalie a v létě roku 2022 syn Max. Díky velké podpoře mého manžela se mohu věnovat jak výchově našim dětem, tak i mé práci a to návrhu rodinných a bytových domů, interiérů a zahrad.


Nabízené služby

Specializuji se na návrhy rodinných a bytových domů, které jsou rozšířeny o návrhy interiérů včetně 3D vizualizací a vše je doplněno o návrhy zahrad.

Konzultace

Aby výsledný projekt odpovídal vašim představám, je pro mě důležité s vámi nejprve konzultovat vaše přání a požadavky. Na jejichž základě si udělám představu o tom, jak by měl výsledný dům, interiér či zahrada vypadat.

Studie

Jakmile znám váš záměr a představy, začnu pracovat na návrzích, které s vámi průběžně konzultuji. Výsledkem je finální verze studie, která je zpracována ve 2D. Pro lepší představivost nabízím vypracování 3D vizualizace.

Projekt

Po odsouhlasení finální verze studie, přijde na řadu vypracování projektu na stavební povolení a dále projektu pro realizaci stavby. Tyto dva stupně projektové dokumentace se týkají pouze projektů realizovaných v Německu.

Realizované projekty

Pro inspiraci vám nabízím ukázky mých práci.

1960

Konzultací

392

Projektů

333

Spokojených klientů

Máte zájem o spolupráci?

Co o mě říkají klienti?


Napište mi